FICKUR, 5 st, silver, bl a Omega, 1900-tal.

435790. FICKUR, 5 st, silver, bl a Omega, 1900-tal.

Två Omegaur, ett Movado och två omärkta. Diameter ca 35, 47 respektive 51 mm.

Ej funktionstestade. Slitage. En urtavla med lagning. En Omega med trasig boett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 776