SALONGSMÖBEL, 3 delar, snarlika, rokokostil, 1900-tal.

435785. SALONGSMÖBEL, 3 delar, snarlika, rokokostil, 1900-tal.

Ett par fåtöljer samt en soffa, snarlika. Soffans längd 160 cm.

Bruksslitage. Soffa med fanerskador samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 812