GARDEROB, 1920/30-tal.

GARDEROB, 1920/30-tal.
435773. GARDEROB, 1920/30-tal.

1 dörr med invändig spegel. Längd 104, bredd 49, höjd 179 cm.

Slitage, stötmärken, repor, fläckar. Delvis solblekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 302