435758. MATSERVIS, 85 delar, Old Gustavsberg, Röd Fasan, 1900-talets första hälft.
8 brödtallrikar
17 mattallrikar
Såsskål
Såskanna
4 äggkoppar
Terrin samt lock
2 kaffekoppar
3 tekoppar
3 kaffefat
5 tefat
6 uppläggningsfat
Tillbringare
19 djupa tallrikar
14 assietter.
Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.
Etiketter finnes.