Kalmar Auktionsverk
Glas
Serviser
KARAFFER, 40 st, glas, Jungfru, bland annat Boda och Bergdala, 1900-tal.
435745. KARAFFER, 40 st, glas, Jungfru, bland annat Boda och Bergdala, 1900-tal.
Höjd ca 11-18 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 11-18 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 345