Bordslampa, mässing, i form av en oljelampa, elektrifierad, 1900-tal.

435734. Bordslampa, mässing, i form av en oljelampa, elektrifierad, 1900-tal.

Höjd 46 cm, röd kupa, höj och sänkbar.

Bruksslitage, elen ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, elen ej testad.

Antal besök: 1 152