SKÅP MED HYLLA, avlutad fur, sekelskiftet 1800/1900.

435716. SKÅP MED HYLLA, avlutad fur, sekelskiftet 1800/1900.

Bredd 76 cm. Djup 49 cm. Höjd 135 cm.

Mindre skador, slitage samt maskstunget. Undersida med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648