FIGURINER, 2 st , keramik, Fåglar, Nils Emil Lundström och Karl Lindström, Rörstrand.

43570. FIGURINER, 2 st , keramik, Fåglar, Nils Emil Lundström och Karl Lindström, Rörstrand.

Signerade Rörstrand NEL KL. Höjd 10,5 resp 11 cm.

Smärre slitage. En figurin med nagg på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 840