PARTI KONSTGLAS, 16 delar, olika tillverkare samt formgivare, 1900-tal.

435693. PARTI KONSTGLAS, 16 delar, olika tillverkare samt formgivare, 1900-tal.

Partiet består bl.a av figuriner, flaskor, glasvaser mm.

Bruksslitage. Nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 962