SPEGEL, Swedish modern, 1900-talets mitt.

4356803. SPEGEL, Swedish modern, 1900-talets mitt.

Fasettslipat, rundat glas, bakstycke i teak, mått ca 96 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 529