Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Ljusstakar
KANDELABRAR, 1 par, målat och svarvat trä, !800/1900-tal.
435672. KANDELABRAR, 1 par, målat och svarvat trä, !800/1900-tal.
Höjd 33 cm.
Omfattande slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 33 cm.
Omfattande slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
326