KANDELABRAR, 1 par, målat och svarvat trä, !800/1900-tal.

435672. KANDELABRAR, 1 par, målat och svarvat trä, !800/1900-tal.

Höjd 33 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Omfattande slitage.

Antal besök: 376