SERVISDELAR, ca 21 delar, porslin, "Agneta" Gefle.

435666. SERVISDELAR, ca 21 delar, porslin, "Agneta" Gefle.

10 kaffekoppar med 10 fat.
Mjölksnipa.

1 Kaffekopp med nagg,
Mjölksnipa krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 kaffekoppar med 10 fat.
Mjölksnipa.

1 Kaffekopp med nagg,
Mjölksnipa krackelering.

Antal besök: 939