BUFFE, ek, jugend, 1900-tal.

BUFFE, ek, jugend, 1900-tal.
435662. BUFFE, ek, jugend, 1900-tal.

Buffe/skänk med två lådor samt bakomliggande hyllplan
Längd 149, bredd 54, höjd 112 cm.

Bruksslitage, smärre repor samt märken och fläckar, del av krön saknas på hörnet.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 642