Södermanlands Auktionsverk
Belysning & Lampor
Övrig belysning
STINSLAMPA/LYKTA, SJ Nife, tidigt 1900-tal.
435625. STINSLAMPA/LYKTA, SJ Nife, tidigt 1900-tal.
Höjd 25cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25cm.
Smärre ytslitage.
Södermanlands Auktionsverk
7 427