SPEGEL, trä/plastmassa, fornnordisk-stil, 1900-talets andra hälft.

435608. SPEGEL, trä/plastmassa, fornnordisk-stil, 1900-talets andra hälft.

Träram med överdragen dekor av plastmassa.
Totalmått 69 x 59 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 69 x 59 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 716