435579. MÄRKLIN räls, växlar och tillbehör. Äldre metallräls med stort avstånd mellan syllarna. Många originalkartonger.
Cirka 90 räls och ett par växlar.. Cirka 8 Signaler, cirka 8 avkopplingsskenor och ställpultar.
Slitage och en del signaler/avkopplingsskenor med skador.