MÄRKLIN räls, växlar och tillbehör. Äldre metallräls med stort avstånd mellan syllarna. Många originalkartonger.

435579. MÄRKLIN räls, växlar och tillbehör. Äldre metallräls med stort avstånd mellan syllarna. Många originalkartonger.

Cirka 90 räls och ett par växlar.. Cirka 8 Signaler, cirka 8 avkopplingsskenor och ställpultar.

Slitage och en del signaler/avkopplingsskenor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 203