BESTICKSUPPSÄTTNING, 48 delar, pläter med pärlemorskaft, England.

435570. BESTICKSUPPSÄTTNING, 48 delar, pläter med pärlemorskaft, England.

I schatull. Monogram med adlig krona. 24 knivar och 24 gafflar
Knivar, längd 20 cm
Gafflar, längd 16,5 cm.

Bruksslitage samt schatull med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knivar, längd 20 cm
Gafflar, längd 16,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 842