PIEDESTAL med YTTERFODER, rörstrand, ivory.

435527. PIEDESTAL med YTTERFODER, rörstrand, ivory.

PIEDESTAL , höjd ca 58 cm, diameter ca 40 cm
YTTERFODER, höjd ca 34 cm, diameter ca 48 cm
Total höjd 92 cm.

Bruksslitage, mindre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 92 cm.

Antal besök: 1 218