435524. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 8 delar, borstad konstrotting, 2000-tal.
Möbeln består av 8 moduler. Formar hörnsoffa, fåtölj, puff samt bord med glasskiva. Dynor medföljer.
Hörnsoffans längd 225 cm, bredd 225 cm.
Fåtöljens bredd 80 cm.
Puffens längd samt bredd 80+80 cm.
Bordets längd samt bredd 80+80 cm. Höjd ca 41 cm.
Minimmalt bruksslitage. Dynor aningen solblekta. Har enligt uppgift aldrig stått utomhus.