TRÄDGÅRDSMÖBEL, 8 delar, borstad konstrotting, 2000-tal.

435524. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 8 delar, borstad konstrotting, 2000-tal.

Möbeln består av 8 moduler. Formar hörnsoffa, fåtölj, puff samt bord med glasskiva. Dynor medföljer.

Hörnsoffans längd 225 cm, bredd 225 cm.
Fåtöljens bredd 80 cm.
Puffens längd samt bredd 80+80 cm.
Bordets längd samt bredd 80+80 cm. Höjd ca 41 cm.

Minimmalt bruksslitage. Dynor aningen solblekta. Har enligt uppgift aldrig stått utomhus.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtöljens bredd 80 cm.

Antal besök: 714