THERESIA HVORSLEV. Halsband med hänge, sterlingsilver och bergskristall, hänget signerat Theresia, total vikt 47,8 gram.

435469. THERESIA HVORSLEV. Halsband med hänge, sterlingsilver och bergskristall, hänget signerat Theresia, total vikt 47,8 gram.

Kedjan stämplad 835, ej Theresia Hvorslev
Hänget stämplat MEMA L kattfot S X9 Theresia 925 Sweden.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 350