KAMIN, gjutjärn, Norrhammar Bruk No 301.

435388. KAMIN, gjutjärn, Norrhammar Bruk No 301.

Höjd 102, 9 rördelar.

Omfattande slitage, emaljskador och oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102, 9 rördelar.

Antal besök: 3 556