GOLVLAMPA SAMT TAKKRONA, 1900 tal.

43538. GOLVLAMPA SAMT TAKKRONA, 1900 tal.

Fagerhults belysning, justerbar arm, bambuimitation i jakaranda. Höjd ca 135 cm.
Taklampa, glas/smide.

Bruksslitage. skärm solblekt. smärre bucklor på fot. ledarm något trög.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa, glas/smide.

Antal besök: 706