RADIOGRAMMOFON, Philips Typ H45 03A, fanérat med teak, 1950/60-tal.

435303. RADIOGRAMMOFON, Philips Typ H45 03A, fanérat med teak, 1950/60-tal.

Med ett underliggande hyllplan.
Längd 64,5 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 71,5 cm.

Bruksslitage, fanérskador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64,5 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 71,5 cm.

Antal besök: 1 621