SMINKBORD, fanérat med teak, 1950/60-tal.

435297. SMINKBORD, fanérat med teak, 1950/60-tal.

Med 2 st lådor samt justerbar spegel.
Längd 83,5 cm.
Bredd 35 cm.
Totalhöjd 108 cm.

Bruksslitage, något rank, en knopp saknas till spegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 83,5 cm.
Bredd 35 cm.
Totalhöjd 108 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 430