LARS WESTERMAN. Komposition, olja på duk, signerad samt daterad 11.

435266. LARS WESTERMAN. Komposition, olja på duk, signerad samt daterad 11.

Mått 35 x 35 cm.
Totalmått inkl ram 37,8 x 37,8 cm.

Sitter löst i (Lådramen).

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 35 x 35 cm.

Sitter löst i (Lådramen).

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 647