Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
LEIF MATTSSON. Komposition. Olja på duk. Signerad LM, även a tergo Leif Mattsson 98.
43516. LEIF MATTSSON. Komposition. Olja på duk. Signerad LM, även a tergo Leif Mattsson 98.
55 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 70 cm.
Garpenhus Auktioner
1 449