MOBILTELEFON, Ericsson, "Hotline", 1980-tal.

4351666. MOBILTELEFON, Ericsson, "Hotline", 1980-tal.

Höjd ca 30 cm. Längd ca 24 cm.

Bruksslitage, repor, ej testad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 443