HERBERT ARNOULD OLIVIER (1861-1952). Kvinna i blommande park. Olja på duk.

435103. HERBERT ARNOULD OLIVIER (1861-1952). Kvinna i blommande park. Olja på duk.

Signerad H A Olivier a verso samt daterad HAO 1904 a tergo. 153 x 102 cm.

Krackeleringar, hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar, hål.

Antal besök: 8 559