Ytterfoder, servisdelar, Arabia.
Kakfat, England.
Ytterfoder, 3 st, möjligtvis, "Rubin", Gefle.
Lampfot, Rosa ljung.
Assietter, möjligtvis Gullaskruf.
Bordsuppsats, en del, Art Deco, 1930/40-tal.
Bruksslitage.
Kakfat, England.
Lampfot, Rosa ljung.
Bruksslitage.