GUSTAV ADOLF FAHLE. "Från Lilla Biskär, Harstena" Olja på duk. Signerad samt daterad tergo -80.

435036. GUSTAV ADOLF FAHLE. "Från Lilla Biskär, Harstena" Olja på duk. Signerad samt daterad tergo -80.

Ca. 27 x 46 cm.

Lös ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 27 x 46 cm.

Lös ram.

Antal besök: 752