Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUSTAV ADOLF FAHLE. "Från Lilla Biskär, Harstena" Olja på duk. Signerad samt daterad tergo -80.
435036. GUSTAV ADOLF FAHLE. "Från Lilla Biskär, Harstena" Olja på duk. Signerad samt daterad tergo -80.
Ca. 27 x 46 cm.
Lös ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 27 x 46 cm.
Lös ram.
Gomér & Andersson Linköping
752