RING, 18K gulguld, vikt 2,74 gram.

435000. RING, 18K gulguld, vikt 2,74 gram.

Theresia Hvorslev för Mema, Lidköping, Märkt MEMA L kattfot 18K G10 (1981), diameter 18 mm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 606