FLYGEL, barnmodell, Grand Piano, 1900-tal.

434974. FLYGEL, barnmodell, Grand Piano, 1900-tal.

Längd ca 45 cm
Bredd ca 45 cm
Höjd 54,5 cm

Monterbara ben.

Bruksslitage. Färgbortfall.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45 cm
Bredd ca 45 cm
Höjd 54,5 cm

Monterbara ben.

Bruksslitage. Färgbortfall.
Ej genomgången.

Antal besök: 1 802