SAMLING ÄGG, sten och glas, 1900-tal.

434963. SAMLING ÄGG, sten och glas, 1900-tal.

Samling prydnadsägg, totalt 33 st.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 770