JUAN GRIS. Komposition, färglitografi, signerad i trycket, numrerad 129/150.

434912. JUAN GRIS. Komposition, färglitografi, signerad i trycket, numrerad 129/150.

Signerad Juan Gris 12 - 19 i trycket.
Bildyta ca 26 x 35,5 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 26 x 35,5 cm.

Antal besök: 1 344