INGA WENNERSTRÖM. 2 akvareller, signerade.

4348709. INGA WENNERSTRÖM. 2 akvareller, signerade.

Bildmått ca 32,5 x 22,5 cm, rammått ca 49 x 41,5 cm.
Bildmått ca 42,5 x 46,5 cm, rammått ca 56 x 62,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 256