KISTA tidigt 1800-tal.

43486. KISTA tidigt 1800-tal.

Originalmålad med välvt lock. EPD på blå botten omramat av blomgirland och årtalet 1820.Längd 118, bredd 60, höjd 58 cm.

Naturligt slitage,lås och nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
43486. KISTA tidigt 1800-tal.

Antal besök: 830