STOLAR, 1 par, björk, empirestil.

434830. STOLAR, 1 par, björk, empirestil.

En stol omklädd samt tyg medföljer till den andra.

Bruksslitage samt fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561