ERNA LANGLET. "Taurus", olja på duk, signerad samt daterad 82.

434810. ERNA LANGLET. "Taurus", olja på duk, signerad samt daterad 82.

45 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 45 cm.

Antal besök: 1 377