ARMBANDSUR, dam, 14 k guld, Miba, med armband 18 k guld.

434786. ARMBANDSUR, dam, 14 k guld, Miba, med armband 18 k guld.

Urets diameter 25 mm
Total vikt 23 gram.

Uret med smärre slitage, glaset med repor. I övrigt smärre slitage. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 25 mm
Total vikt 23 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 681