LAMPA i glas, Lamp Gustaf 1980-tal.

434697. LAMPA i glas, Lamp Gustaf 1980-tal.

Lampa av fläckigt glas, blåst i formen av en karljohansvamp. Höjd 19 cm.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fint bruksskick.

Antal besök: 6 060