VÄGGPLAKETT, gips, profilporträtt föreställande Carl Michael Bellman, stämpelsignerad Bertil Weström Konstgjuteri Stockholm.

434656. VÄGGPLAKETT, gips, profilporträtt föreställande Carl Michael Bellman, stämpelsignerad Bertil Weström Konstgjuteri Stockholm.

Diameter 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 318