Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Skulptur
TRÄSKULPTUR, monogramsignerad E R (möjligen Erik Reimhult) och daterad '57.
434649. TRÄSKULPTUR, monogramsignerad E R (möjligen Erik Reimhult) och daterad '57.
Längd 16 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 16 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
1 252