KNIVSTÄLL, nysilver, jugend,1900-talets början.

434644. KNIVSTÄLL, nysilver, jugend,1900-talets början.

Höjd 15 cm. 3 knivar medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 014