GUNNAR DAHLSTRAND. Olja på duk, "Klitter vid Due udde", monogramsignerad GD.

434633. GUNNAR DAHLSTRAND. Olja på duk, "Klitter vid Due udde", monogramsignerad GD.

63,5 x 67,5 cm.

Någon mindre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5 x 67,5 cm.

Någon mindre krackelering.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 740