MATSALSGRUPP, 7 delar, Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

434579. MATSALSGRUPP, 7 delar, Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

Jakaranda. Stolar, 6 st. Bord, brännmärkt, längd ca. 140, bredd 90, höjd 75 cm. Skivor 2 st á 54 cm.
CITES-intyg medföljer.

Bruksslitage. Skiva med fläckar. Torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

CITES-intyg medföljer.

Antal besök: 863