SOFFBORD, Johannes Andersen, Trensum, 1900-talets andra hälft.

434572. SOFFBORD, Johannes Andersen, Trensum, 1900-talets andra hälft.

Teak. Genomgående förvaringsfack i sargen. Två lådor. Längd 160, bredd 58, höjd 50 cm.

Genomslipat faner på skivan, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860