KARMSTOLAR, 1 par, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

434570. KARMSTOLAR, 1 par, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Spjälad rygg. Kopplad benställning. Svarvad dekor. Märkta med brännstämpel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 976