SKÅP, 1900-talets mitt.

434552. SKÅP, 1900-talets mitt.

Teak. Nedfällbar klaff med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor under klaff. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 154. Bredd 44. Höjd 114 cm.

Slitage. Dörr med senare lås samt något lös i gångjärn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 584