MATTA, flossa, "Kungsmattan", Tabergs Yllefabriks aktiebolag, 1900-talets andra hälft, ca. 205x134 cm.

434472. MATTA, flossa, "Kungsmattan", Tabergs Yllefabriks aktiebolag, 1900-talets andra hälft, ca. 205x134 cm.

Röd stiliserad dekor mot mörk botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 706