AXEL NILSSON. Olja på duk.

AXEL NILSSON. Olja på duk.
434445. AXEL NILSSON. Olja på duk.

Blommande syrén. Signerad 53x65 cm.

Brukslitage.

Axel Nilsson (1889–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Axel Nilsson (1889–1980)

Antal besök: 1 439